Protexin Professional plv 50x5g

 
 
Dostupnost K dispozici (11 ks)
Můžeme doručit do
22.4.2024
Cena 2 017 Kč bez DPH
2 259 Kč    
Kód produktu 19226
Značka ADM Protexin Ltd.
Kategorie Trávení
 

Vysoce koncentrovaný, rozpustný přípravek k rychlému obnovení mikroflóry střeva.Ideální pro mladá zvířata, savce i ptáky po přesunu do nových domovů.

 

Adjustován pro snadné a pružné použití v malých sáčcích. Vhodný pro úpravu střevní mikroflóry při trávících poruchách nebo po antibiotické léčbě. Ideální pro všechna zvířata po přesunu do nových domovů. U zvířat v rekonvalescenci zlepšuje využití živin z krmiva. Obsahuje prospěšné mikroorganismy, které rychle osidlují trávící trakt.

Mikroorganismy obsažené v tomto přípravku jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry všech zdravých zvířat. Tyto mikroorganismy kolonizují střeva mláďat nebo pomáhají obnovit střevní mikroflóru po narušení rovnováhy. Rovněž brání prosazení patogenních mikroorganismů mechanismem, který se nazývá "kompetitivní exkluze". Tento přípravek lze kontinuálně použít pro podporu správného zažívání a posílení přirozené obranyschopnosti organismu. Zvlášť vhodná je aplikace při trávicích poruchách a v období zvýšeného stresu.

 

Dávkování:

Podávejte 1g denně zvířeti do vody, mléka nebo krmiva. Při aplikaci do vody nebo mléka spotřebujte do 12ti hodin. Neexistují žádné kontraindikace nebo omezení v použití.

 

Hmotnost 0.281 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: